Menü
Sepetim
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!            İKİNCİ ÜRÜNE 100 TL İNDİRİM                         KAPIDA ÖDEME
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!              İKİNCİ ÜRÜNE 100TL İNDİRİM KAPIDA ÖDEME
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO! İKİNCİ ÜRÜNE 100TL İNDİRİM KAPIDA ÖDEME
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO! HIZLI TESLİMAT ÖZENLİ PAKETLEME

Sık Sorulan Sorular

27.11.2014 tarih 29188 sayılı aşağıda belirtilen MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ’NE göre kişiye özel ürünlerde geçerli bir gerekçe gösterilmeden cayma hakkı kullanılamaz ve iade edilemez.

MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ

Cayma hakkının istisnaları

MADDE 15 –(1) Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.

Üyelik Hakkında

Üyeliksiz alışverişte neden e-posta adresi isteniyor ?

Siparişinizi oluştururken girmiş olduğunuz e-posta adresi ile siparişinize ait bilgiler tarafınıza iletilir. Kargo takibi ve sipariş kontrolü yapabilmek için elinizde bulunması gereken belge niteliği taşıyacak bilgileri size ulaştırabilmemiz için bu bilgi gereklidir. E-Posta Adresiniz Yoksa abc@hotmail.com olarak yazınız.

Neden Üyelik Bilgilerimi Tamamlamamı istiyorsunuz?

Üyelik bilgilerinizi tamamlamanız; sizin için uygun kampanya ve ürün çeşitliliğini sağlayabilmemiz ve size özel günlerde size özel fırsatlar hazırlayabilmemiz için gereklidir. 

Sipariş Oluşturduktan sonra sipariş takibi yapmak için.

Siparişler Hakkında

Satın almadan önce görmek istiyorum, görerek satın alabileceğim bir mağazanız / şubeniz var mı?

Sadece internet mağazamız bulunmaktadır. 

Siparişimi verdim, ürünlerin tedarik süresi ne kadardır? Ne zaman elime ulaşır?

Siparişlerin hemen hepsini 48 saat içerisinde hazırlayıp ilk mesai gününde kargoya vermekteyiz. 

Siparişinizin size teslimatı ise Yurtiçi kargo firmasının insiyatifinde olup uzak ilçe, köy ve kasabalar haricinde Türkiye'nin heryerine 1-4 işgünü arasında teslimat yapmaktadır.

 

Hediye paketi seçeneği görmedim, siparişimdeki ürünler nasıl ambalajlanacak?

Satın almış olduğunuz tüm ürünler ayrı ayrı olarak özenle hediye paketi yapılmaktadır. Bu hizmet satın almış olduğunuz tüm ürünler için "ücretsiz" olarak sunulmaktadır.Ürünlerimiz Kendine Özel Kutusuyla gönderilir. İnstagram Sayfamızdan Referans Görebilirsiniz.

Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorsunuz?

tamhediye.com olarak satın aldığınız hediyelerin size ve sevdiklerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasına büyük önem göstermekteyiz. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo firmaları yetkililerine ile ürünlerimizin zamanında yerine ulaşmasının önemini ve bu konudaki beklentilerimizi özel olarak belirtiyoruz. Sizlerin de siparişini vermiş olduğu ürünlerin kargo takibini web sitemiz aracılığı ile, sizlere gönderdiğimiz e-posta ve SMS aracılığı ile yapabildiğinizi belirtir, bu konuda olası aksaklıklarda doğrudan Yurtiçi kargo firması ile ya da çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. 

KKTC ve yurtdışına gönderim yapıyor musunuz?

KKTC ve yurt dışına maalesef gönderim yapamamaktayız. 

İstediğim bir tarihte teslimat yapabilir misiniz?

 Kargonun teslim süreci bulunduğunuz lokasyona göre 2-3 gün sürebilmektedir. Kargonuzun bu sürelerin dışında daha farklı bir günde teslim edilmesini istiyorsanız; Size Gelen takip koduyla birlikte Yurtiçi Kargo Şubesiyle görüşmeniz gerekir.Siparişinizin belirttiğiniz tarihte teslim edilme garantisini kargo firmaları veremediği için bunun %100 garantisini biz de veremiyoruz.

Pazar günü teslimat yapabiliyor musunuz?

Teslimatı kargo firmaları aracılığı ile yapmaktayz. Kargo firmalarının çalışma saatleri: Haftaiçi 08:00 - 18:00 Cumatesi 08:00 - 13:00 Resmi - dini tatiller ve pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Kargo görevlilerine saat ve tarih belirtilerek teslimat yapılması sağlanamamaktadır..Teslimat saati kargo firmasının dağıtım güzergahı dahilinde değiştirilememektedir.

Sizden Gelen Fotoğraflar Galerisi

Sizden Gelen Fotoğraflar Galerisi

Müşterilerimiz Neler Söylüyor?