Menü
Sepetim
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!            İKİNCİ ÜRÜNE 100 TL İNDİRİM                         KAPIDA ÖDEME
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!              İKİNCİ ÜRÜNE 100TL İNDİRİM KAPIDA ÖDEME
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO! İKİNCİ ÜRÜNE 100TL İNDİRİM KAPIDA ÖDEME
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO! HIZLI TESLİMAT ÖZENLİ PAKETLEME

Tasma Künye Kombinler

Tasma Künye Kombinler

Kedi Köpek Tasma ve Künye Kombinleri

Safety Click Sim Desenli Sallanmayan Tasma Künye Safety Click Sim Desenli Sallanmayan Tasma Künye
Kargo Ücretsiz Safety Click
! Bu Tasma ve Künye Kediler İçin Uygundur.Köpek Tasma ve Künye  İçin Diğer Ürünlerimize Bakınız !Safety Click Sim Desenli Sallanmayan Tasma KünyeGÜVENLİK KİLİTLİ SAFETY CLICK3,3 cm X 1,5 Cm / 1.2 mm Paslanmaz ÇelikSilinmez Lazer BaskılıSabit Değildir Çıkartılabilir1Cm olan Başka Tasmalara Takıl..
300,00₺
Kediler İçin Kalp Desenli Tasma Sallanmayan Metal Künye Kediler İçin Kalp Desenli Tasma Sallanmayan Metal Künye
Kargo Ücretsiz
! Bu Tasma ve Künye Kediler İçin Uygundur.Köpek Tasma ve Künye  İçin Diğer Ürünlerimize Bakınız !Kalp Desenli Sallanmayan Metal Künye Tasma 3,3 cm X 1,5 Cm / 1.2 mm Paslanmaz ÇelikSilinmez Lazer BaskılıSabit Değildir Çıkartılabilir1Cm olan Başka Tasmalara TakılabilirTek Yön Lazer Baskılıdı..
300,00₺
Kediler İçin Metal Künye ve Tasma Sallanmayan Tasma Kediler İçin Metal Künye ve Tasma Sallanmayan Tasma
Kargo Ücretsiz
! Bu Tasma ve Künye Kediler İçin Uygundur.Köpek Tasma ve Künye  İçin Diğer Ürünlerimize Bakınız !Desenli Sallanmayan Metal Künye Tasma 3,3 cm X 1,5 Cm / 1.2 mm Paslanmaz ÇelikSilinmez Lazer BaskılıSabit Değildir Çıkartılabilir1Cm olan Başka Tasmalara TakılabilirTek Yön Lazer Baskılıdır İsi..
300,00₺
Kedi Kafası Desenli Metal Künye ve Tasma Sallanmayan Tasma Kedi Kafası Desenli Metal Künye ve Tasma Sallanmayan Tasma
Kargo Ücretsiz
! Bu Tasma ve Künye Kediler İçin Uygundur.Köpek Tasma ve Künye  İçin Diğer Ürünlerimize Bakınız !Kedi Karikatür Desenli Sallanmayan Metal Künye Tasma 3,3 cm X 1,5 Cm / 1.2 mm Paslanmaz ÇelikSilinmez Lazer BaskılıSabit Değildir Çıkartılabilir1Cm olan Başka Tasmalara TakılabilirTek Yön Lazer..
300,00₺
Safety Click Tasma İsimlikli Güvenlik Kilitli Sallanmayan Tasma Safety Click Tasma İsimlikli Güvenlik Kilitli Sallanmayan Tasma
Kargo Ücretsiz Safety Click
! Bu Tasma ve Künye Kediler İçin Uygundur.Köpek Tasma ve Künye  İçin Diğer Ürünlerimize Bakınız !SAFET CLICK GÜVENLİK KİLİTLİ Pati Desenli Sallanmayan Metal Künye Tasma Herhangi Bir Yere Takılma Durumunda Kendiliğinden Açılıp Boğulma Riskini Ortadan KaldırırGüvenlik Mekanizması Birbirine G..
300,00₺
Düz Renk Safety Click Tasma İsimlikli Güvenlik Kilitli Sallanmayan Tasma Düz Renk Safety Click Tasma İsimlikli Güvenlik Kilitli Sallanmayan Tasma
Kargo Ücretsiz Safety Click
! Bu Tasma ve Künye Kediler İçin Uygundur.Köpek Tasma ve Künye  İçin Diğer Ürünlerimize Bakınız !SAFET CLICK GÜVENLİK KİLİTLİ Düz Renk Sallanmayan Metal Künye Tasma Herhangi Bir Yere Takılma Durumunda Kendiliğinden Açılıp Boğulma Riskini Ortadan KaldırırGüvenlik Mekanizması Birbirine Geçme..
300,00₺
Kediler İçin Sabit Metal İsimlikli Tasma Kediler İçin Sabit Metal İsimlikli Tasma
Kargo Ücretsiz
! Bu Tasma ve Künye Kediler İçin Uygundur.Köpek Tasma ve Künye  İçin Diğer Ürünlerimize Bakınız !Pati Desenli Sallanmayan Sabit Metal Künye Tasma Silinmez Lazer Baskılı Paslanmaz Kararmaz ÇelikTasmaya Sabitlenmiş Perçinler Sayesinde Sökülmez Çıkarılmaz DüşmezTek Yön Lazer Baskılıdır İsim v..
300,00₺
Düz Renk Safety Click Sabit Metal İsimlikli Tasma
Kargo Ücretsiz Safety Click
! Bu Tasma ve Künye Kediler İçin Uygundur.Köpek Tasma ve Künye  İçin Diğer Ürünlerimize Bakınız !Düz Renk Sallanmayan Sabit Metal Künye Tasma SAFETY CLİCK GÜVENLİK KİLİTLİDİRBİR YERE TAKILMA DURUMUNDA AÇILIRSilinmez Lazer Baskılı Paslanmaz Kararmaz ÇelikTasmaya Sabitlenmiş Perçinler Sayesi..
300,00₺
Silikon Aparatlı Metal İsimlikli Tasma ve İsimlik Silikon Aparatlı Metal İsimlikli Tasma ve İsimlik
Kargo Ücretsiz
Silikon Aparatlı Metal İsimlikli Tasma ve İsimlik Metal Paslanmaz Çelik İsimlik Silinmez Lazer BaskılıSilikonlu Esnek Aparatlı1 cm 1.5 cm Olan Kedi Tasmaları İçin Uygundur Yumuşak Yapısıyla Patili Dostunuzu Rahatsız Etmez Alerjen İçermezİsim ve telefon Yazılıdır Ön Yüzündedir.Silikon Çıkartılıp..
320,00₺
Kediler İçin Pleksi Künye ve Tasma Seti Mavi Kediler İçin Pleksi Künye ve Tasma Seti Mavi
Kargo Ücretsiz
Tasma Ölçüsü AyarlanabilirMinimum: 19 cmMaximum: 32 cmKedi Künyesi ve Tasma Seti Mavi AynalıKaliteli Dikişli Çıngırak Zilli Pati Desenli Mavi Dekoliva TasmaPleksi Mavi Parlak Aynalı Kedi Künye SetiPleksi Künye Plastiktir. Metal Değildir.Künye Üzerinde Zil Yoktur Tasmada Vardır.Sadece Büyük ve Küçük ..
300,00₺
Kediler İçin Pleksi Künye ve Tasma Seti Kediler İçin Pleksi Künye ve Tasma Seti
Kargo Ücretsiz
Tasma Ölçüsü AyarlanabilirMinimum: 19 cmMaximum: 32 cmKedi Künyesi ve Tasma SetiKaliteli Dikişli Aparatlı Çıngırak Zilli Pati Desenli Siyah Dekoliva TasmaPleksi Siyah Parlak Aynalı Kedi Künye SetiPleksi Künye Plastiktir. Metal Değildir.Künye Üzerinde Zil Yoktur Tasmada Vardır.Sadece Büyük ve Küçük I..
300,00₺
Kediler İçin Metal Künye ve Siyah Tasma Kediler İçin Metal Künye ve Siyah Tasma
Kargo Ücretsiz
! Bu Tasma ve Künye Kediler İçin Uygundur.Köpek Tasma ve Künye  İçin Diğer Ürünlerimize Bakınız !Desenli Sallanmayan Metal Künye Tasma Silinmez Lazer BaskılıYavru ve yetişkin kediler için üretilen,minik dostunuza ayrı bir hava katacak kaliteli kedi boyun tasmalarını hemen deneyebilirsiniz...
300,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)